Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život

Softwarová řešení, informační systémy a internetové aplikace

Dabs softwarová řešení poskytují našim klientům především efektivní způsob práce s informacemi a jejich snadnou dostupnost ze zaměstnání, domova i obchodních cest.

Softwarová řešení realizujeme na vlastním modulárním systému Dabsys, který je dále rozdělen na publikační systém Dasbys CMS a informační systém Dabsys Manager s CRM řešením (CRM systémem) s doplňkovými aplikacemi, jako například easy email klientem, či SMS klientem s napojením na SMS bránu pro zasílání krátkých textových zpráv a informování zákazníků o průběhu nebo expedici jejich objednávek.

Publikační systém Dabsys CMS

Umožňuje provoz internetových stránek od malých webů s několika informativními stránkami, až po rozsáhlá webová sídla obsahující internetový obchod, rezervační systém, zákaznickou zónu, objednávkový systém, elektronický katalog produktů či služeb, nebo komunitní server s možností diskusního fóra, dotazníkových aplikací, či moduly na přání zákazníka, pracujícími přesně podle jeho potřeb.

» Více informací o publikačním systému Dabsys CMS

Informační systém Dabsys Manager

Potřebujete spravovat internetové stránky, databázi klientů, jejich objednávky, elektronické faktury, delegovat úkoly zaměstnancům, nebo sledovat průběh projektů? To vše a mnohem více umožňuje Dabsys Manager, moderní informační systém s CRM řešením. Díky modularitě Dabsys Manageru sestavujeme našim klientům informační systémy, které obsahují požadované funkce poskytující našim klientům a jejich zaměstnancům snadnou práci s potřebnými informacemi.

CRM systém - systém pro řízení vztahů se zákazníky

CRM systém je databázová aplikace pro podporu řízení vztahů se zákazníky. Je určena pro podporu procesů spojených se správou, zpracováním a analýzou informací o firemních zákaznících a pomáhá lépe pochopit jejich zvyklosti či potřeby a zefektivňuje práci s klientskými informacemi. Aplikace obsahuje databázi klientů, jejich objednávek e-mailovou, či SMS komunikaci a mnoho dalších volitelných modulů a objektů.

» Více informací o CRM systému integrovaném v Dabsys Manageru

Internetový obchod - E-shop

Obchodování po internetu se stalo běžnou součástí firemních aktivit a rozšiřuje tak prodejní schopnosti firem bez vysokých vstupních či provozních nákladů, které jsou potřeba na klasický kamenný obchod. E-shop řešení, které dodáváme našim klientům, poskytuje všechny potřebné funkce k prodeji produktů a služeb přes internet včetně možnosti propojení s informačním systémem, online fakturací, CRM systémem a jinými aplikacemi.

» Více informací o internetovém obchodu Dabsys Eshop 3.0

Rezervační systémy - online rezervace

Provozujete restauraci, fitcentrum, nebo například zubní ordinaci a potřebujete rezervační systém pro své klienty? Nabízíme nejen jednoduchá řešení rezervačního systému, ale také složité rezervační systémy například pro subjekty, které mají širokou cílovou skupinu koncových zákazníků. Informační technologie mohou těmto subjektům zásadním způsobem ušetřit čas a vynaloženou energii při komunikaci s nimi či v průběhu realizace objednávek.

» Více informací o online rezervačním systému

IT služby pro podporu a vývoj softwarových řešení

Ke všem softwarovým řešením a produktům poskytujeme IT služby, jako je například optimalizace pro vyhledávače (SEO), technická podpora a softwarové aktualizace, analýza a zpracování dat, vývoj a úpravy softwarových produktů, SMS brána pro odesílání SMS z internetových aplikací a mnohé dalši.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno