Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život
 

Publikační systém Dabsys CMS
Firemní prezentace, internetový obchod, online rezervace, objednávkový systém ...

Zasílání SMS zpráv z internetových aplikací

Komunikační a informační technologie v dnešní době umožňují vědět téměr o všem během několika málo dnů, hodin, nebo minut. Celý svět si uvědomuje, jak cenné je mít včas správnou informaci. Naší snahou je integrovat do zákaznických systémů různé komunikační kanály, mezi které patří i SMS brána. Díky ní můžete mít Vy, Váš klient nebo zaměstnanec potřebnou informaci během desítek sekund.

Integrovaná SMS brána pro zasílání SMS zpráv klientům a zaměstnancům

Dabsys Manager obsahuje integrovanou SMS bránu pro zasílání krátkých textových zpráv klientům a zaměstnancům přímo z informačního systému nebo internetových aplikací. Odeslané SMS zprávy systém automaticky ukládá do archivu SMS komunikace s klientem či zaměstnancem, proto je možné zprávy kdykoliv i zpětně dohledat.

SMS brána do všech sítí českých i slovenských operátorů

SMS brána určená pro zasílání SMS z internetových aplikací umožňuje odesílání SMS do všech sítí mobilních operátorů České a Slovenské republiky.

Počet znaků SMS, rozdělení odesílaného textu do více SMS

Maximální délka odeslaného textu pomocí SMS brány je 300 znaků, dvě SMS v jedné. Pokud je délka odesílaného textu větší než 150 znaků, systém automaticky rozdělí text do dvou SMS zpráv, které jsou odeslány a účtovány jednotlivě, ale koncové telefonní přístroje je po doručení spojí a zobrazí jako jednu SMS zprávu s maximální délkou 300 znaků.

Využití SMS brány integrované v informačním systému

Integrovaná SMS brána je velice praktická v okamžiku, kdy chcete být informováni například o událostech a úkolech v rámci informačního systému (plánovač úkolů automaticky rozesílá zaměstnancům upozornění na úkoly v časovém prodlení nebo naopak informuje o jejich splnění). SMS zprávy lze také využít pro zasílání potvrzovacích kódů a autorizaci uživatelských účtů systému, nebo pro informování klientů o přijetí či stavu jejich objednávky.

Využití SMS brány ve spojení s internetovými aplikacemi a informačním systémem je opravdu široké, proto doporučujeme před objednáním SMS zpráv či aktivací SMS brány konzultaci s našimi pracovníky, kteří Vám pomohou zvolit nejefektivnější řešení.

Jak mohu začít využívat SMS bránu?

V případě nových projektů provozovaných na systému Dabsys (realizovaných, nebo aktualizovaných v roce 2010 a novějších) je již SMS brána integrována do systému a je třeba ji pouze aktivovat a dobít SMS kredit ve výši, kterou budete pravděpodobně potřebovat. Využíváte-li našich softwarových řešení provozovaných na publikačním systému Dabsys CMS, Dabsys Manager, nebo plnou verzi systému a Váš projekt byl realizován, nebo naposledy aktualizován před rokem 2010, bude pravděpodobně před aktivací SMS brány vyžadovat systémové aktualizace.

Ceny SMS zpráv a aktivace SMS brány

Aktivace a jednorázové nastavení integrované SMS brány pro odesílání krátkých textových zpráv z informačního systému a internetových aplikacích je zpoplatněno částkou   500,- Kč bez DPH   (600,- Kč s DPH )

Ceny SMS zpráv jsou rozděleny do skupin dle množství, které jednorázově objednáte.

Objednávka do 999 ks SMSCena 1,50 Kč bez DPH   (1,80 Kč s DPH)
Objednávka od 1000 do 1999 ks SMSCena 1,40 Kč bez DPH   (1,68 Kč s DPH)
Objednávka od 2 000 do 4 999 ks SMSCena 1,30 Kč bez DPH   (1,56 Kč s DPH)
Objednávka od 5 000 do 9 999 ks SMSCena 1,20 Kč bez DPH   (1,44 Kč s DPH)
Objednávka od 10 000 více ks SMSIndividuální ceny

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno