Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život
 

Publikační systém Dabsys CMS
Firemní prezentace, internetový obchod, online rezervace, objednávkový systém ...

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Efektivní internetový obchod, firemní stránky, nebo internetový projekt si přeje každý, kdo se rozhodne na internetu podnikat, obchodovat, poskytovat služby, publikovat, či sdílet informace s ostatními. Optimalizace pro vyhledávače (SEO, nebo také SEO optimalizace) je jedním ze způsobů, kterým lze vaše internetové projekty zviditelnit ve vyhledávačích a tím docílit vyšší návštěvnosti, většího počtu zobrazených stránek, a samozřejmě i objednávek a celkového zvýšení objemu obchodu.

Co vše SEO (optimalizace pro vyhledávače) dokáže a co naopak SEO neumí?

SEO optimalizace pro vyhledávače je jedním z nejefektivnějších nástrojů internetového marketingu, díky kterému zvyšujeme návštěvnost zákaznických internetových projektů až o stovky procent. SEO optimalizace nezajišťuje samotný obchod, dokáže však zásadně zvýšit návštěvnost a tím i potenciál vašeho projektu, ať se již jedná o internetový obchod, firemní www stránky, nebo jakýkoliv internetový projekt. SEO optimalizace vám dovede přinést zákazníky a je již pouze na vás, jak je oslovíte produktem či službou, které poskytujete.

SEO analýza internetového projektu, analýza klíčových slov

Každý internetový projekt, který má být optimalizován pro vyhledávače, je nutné nejdříve pečlivě analyzovat a SEO optimalizaci navrhnout na základě této analýzy, která jasně ukáže případné slabiny, či naopak silné stránky vašeho projektu. Kvalitní SEO analýza je hlavním pilířem pro následnou optimalizaci internetového projektu a obsahuje, mimo jiné, například vyhodnocení klíčových slov vyskytujících se na vašem webu, nebo zprávu o technických (validačních) chybách, které je v rámci SEO optimalizace potřeba napravit.

Linkbuilding (zpětné odkazy a jejich vytváření)

Pozice vašich stránek ve výsledcích vyhledávačů jsou určeny algorytmem, který vyhodnocuje mnoho faktorů ovlivňujících zmíněné pozice výsledků. Jedním z důležitých faktorů jsou zpětné odkazy a jejich vytváření (tzv. linkbuilding) vedoucí z různých internetových stránek právě na tu vaši a naopak, odkazy z vašich internetových stránek vedoucí do internetu především na hodnotná webová sídla. Máte-li kvalitní textový obsah webu, zpětné odkazy mohou zásadně změnit pozice výsledků ve vyhledávačích a tím i návštěvnost vašeho internetového obchodu, webových stránek, nebo obecně internetového projektu.

Copywriting (psaní tematických textů)

Nejdůležitějším faktorem, který ovlivňuje pozice vašeho internetového projektu ve vyhledávačích, je samotný obsah webu. Pro zajištění kvatilního obsahu poskytujeme služby copywritingu (psaní tématických textů se zaměřením na vyhledávací roboty). Vše podstatné je v obsahu internetového projektu.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno