Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život

Rezervační systém, online rezervace

Nabídka služeb prostřednictvím internetu je již běžnou součástí firemní prezentace, kterou je možné díky moderním technologiím využívat také jako komunikační kanál, například pro sběr požadavků na rezervaci vašich služeb.

Umožněte vašim zákazníkům rezervaci služeb prostřednictvím internetu z pohodlí jejich domova, zaměstnání, či cest.

Využití online rezervačních systémů

Internetový online rezervační systém využívají restauračních zařízení, hotely, penziony, firmy poskytující služeby v oblasti zdravotnictví, jako jsou například stomatologické ordinace a mnoho dalších. Využití online rezervace je přínosem především pokud máte širokou cílovou skupinu koncových zákazníků, kterým poskytujete služby a je nutné, nebo vhodné, jejich předchozí objednání.

Přínosy online rezervačního systému

Hlavním přínosem rezervačního systému je přenesení komunikační zátěže ze zaměstnanců na software, který zajistí vše potřebné od sběru informací k rezervaci, jejich uložení do databáze, až po odeslání upozornění, nebo celé rezervace zaměstnanci firmy ke zpracování. K rezervačnímu systému také dodáváme archiv online rezervací integrovaný do informačního systému Dabsys Manager s možností jejich správy, nastavení stavu, či zaslání e-mailových i SMS zprávy o potvrzení rezervace a mnoho dalších praktických funkcí a nástrojů pro efektivní komunikaci s klienty.

Varianty rezervačního systému

Potřeby a požadavky našich zákazníků na rezervační systémy jsou výrazně odlišné. Například základní rezervační systém pro restauraci je méně náročný, než systém využívaný ve stomatologické ordinaci, která vyžaduje zápis rezervačních požadavků po deseti minutách s možností definice vlastní délky prováděného úkonu. V naší nabídce máme několik variant online rezervačních systémů, které dokáží uspokojit i náročné požadavky našich klientů. Pro více informací o variantách rezervačních systémů kontaktujte naše pracovníky.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno