Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život

Publikační systém Dabsys CMS

Moderní internetové stránky jsou provozovány na publikačních (redakčních) systémech (jinak také CMS, z angl. - systémy pro správu obsahu), které umožňují tvůrcům, správcům a majitelům kdykoliv měnít jejich obsah či strukturu bez velkých technických znalostí, jak tomu bylo dříve.

Využití publikačního systému Dabsys CMS

Modulární publikační systém Dabsys CMS umožňuje nejen správu obsahu a struktury běžných internetových stránek, ale především provoz složitějších aplikací, jako je například internetový obchod, komunitní server s diskusním fórem, rezervační systém či zákaznická sekce s autorizovaným přístupem pro Vaše klienty, ve které najdou historii svých objednávek, vystavených faktur, nebo počet nasbíraných bodů v benefitním programu.

Díky modularitě publikačního systému Dabsys CMS je možné sestavit řešení výběrem z nabídky standardně dodávaných modulů, nebo dle vašich potřeb naprogramovat moduly pracující s požadovanými daty, která chcete zpracovávat a publikovat.

Řešení provozovaná na publikačním systému Dabsys CMS

S pomocí Dabsys CMS můžete provozovat internetové stránky, které porostou s vámi. Dříve bylo dostačující vytvoření kvalitní osobní či firemní www stránky, stále větší počet našich klientů si však uvědomuje, že poměr mezi investicemi a přínosy z internetového marketingu je při jeho správném uchopení opravdu velký. Rozsáhlejší prezentace a internetová řešení umožňující například:

  • Snadné internetové obchodování a publikování firemních informací
  • Rezervační systém pro zjednodušení komunikace a online rezervace Vašich zákazníků
  • Objednávkové systémy a poptávkové formulářové aplikace
  • Komunitní servery s uživatelskými účty, diskusním fórem, profily, uživatelskými zprávami a podobně.

Správa informací pomocí administrace publikačního systému

Publikační systém Dabsys CMS, resp. informace publikované pomocí tohoto systému, je možné spravovat v administraci, která je součástí "back office" informačního řešení pod produktovým názvem Dabsys Manager s aplikací administrace. Více informací o správě obsahu CMS se dozvíte na stránce administrace publikačního systému.

Cena publikačního systému a modlů Dabsys CMS

Ceny projektů s publikačním systémem Dabsys CMS jsou vždy odlišné dle jednotlivých zakázek. Samotnou cenu nelze stanovit bez toho, abychom věděli potřebné informace, vaše představy, požadavky a přání. Cena každého projektu se skládá z dodaných služeb a produktů, které jsou potřebné pro vytvoření, řádný chod a rozvoj vašeho projektu.

Právě proto, že je cena stanovena až na základě vašich požadavků a vy si jistě potřebujete udělat alespoň rámcovou představu, uvádíme na tomto webu základní přehled cen služeb a produktů, které dodáváme, včetně popisu a ceny modulů publikačního systému Dabsys CMS.

Spojení publikačního systému Dabsys CMS s informačním řešením Dabsys Manager

Mnohem více možností poskytuje publikační systém Dabsys CMS ve spojení s informačním systémem Dabsys Manager, který nabízí nejen velké množství nástrojů pro správu obsahu internetových stránek, ale také CRM informační systém včetně správy informací, jako jsou například elektronické objednávky, výzvy k platbě, elektronické faktury, archivace dokumentů, vše s možností tisku a dalších funkcí.

Pro bližší informace o variantách sofwarových řešení, publikačním systému Dabsys CMS, nebo informačním systému Dabsys Manager kontaktujte naše pracovníky.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno