Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život
 

Publikační systém Dabsys CMS
Firemní prezentace, internetový obchod, online rezervace, objednávkový systém ...

O společnosti Dabs a.s.

Společnost Dabs a.s. vznikla spojením dvou zdánlivě odlišných subjektů podnikajících ve svých oborech již mnoho let, kterými byla IT skupina vystupující pod značkou Dabs a fotografka Anna Tichá. V současné době je společnost tvořena týmem pěti lidí a deseti externistů.

Spojení grafických, fotografických a marketignových zkušeností s informačními technologiemi a systémy bylo podpořeno v polovině roku 2010 váženým investorem, který tak zajistil veškeré podmínky pro vznik nové společnosti Dabs a.s. s rozšířeným portfoliem produktů, služeb a řešení pro Vás, naše klienty.

Díky dlouholetým zkušenostem zakladatelů ve svých oborech dodáváme a poskytujeme kvalitní produkty i služby z oblasti informačních technologií, internetových aplikací, multiuživatelských informačních systémů, internetového obchodování, firemních CRM systémů, designu, produktové, panoramatické a business portrétní fotografie, tiskovin, marketingových materiálů, reklamních kampaní či překladatelských služeb se zaměřením na SEO.

Historie a vznik nové společnosti Dabs a.s.

Historie firmy se začíná psát rokem 2003, kdy vznikla první internetová prezentace pod značkou Dabs. Od konce tohoto roku byl pro velký zájem o internetové aplikace navržen a naprogramován první modulární publikační systém Dabsys CMS, který již od prvopočátku obsahoval některé funkce a nástroje, které běžné publikační systémy nenabízely a bylo tak možné realizovat i náročnější internetové projekty.

Postupem času projekty našich klientů rostly a přibývalo poptávek po komplexním řešení správy informací a komunikace v rámci těchto projektů. Díky podnětům, které k nám přicházely, byl začátkem roku 2007 zahájen vývoj nového dynamického jádra systému Dabsys, které umožnilo integrovat v té době separátní aplikace do jednoho infomračního systému pod produktovým názvem Dabsys Manager. Od konce roku 2007 je tento informační systém nasazen již na desítkách serverů našich klientů. Dynamický modulární informační systém Dabsys Manager roste s klientem a jeho potřebami.

Rostoucí portfolio IT služeb a rychlý vývoj softwarových produktů nasměrovaly naši cestu k myšlenkám rozšíření do té doby převážně technického týmu o kreativní element s vlastním know-how ve vizuální a marketingové oblasti. Následující kroky vedly k založení nové, právě představené společnosti Dabs a.s..

Doporučené stránky

  • Novinky  - Novinky společnosti Dabs a.s.
  • Reference  - Referenční práce
  • Spolupráce  - Spolupráce s Dabs a.s.
  • Kontakty  - Kontaktní informace společnosti Dabs a.s.
Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno