Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život
 

Publikační systém Dabsys CMS
Firemní prezentace, internetový obchod, online rezervace, objednávkový systém ...

Novinky a aktuality společnosti Dabs a.s.

Nový internetový obchod Dabsys Eshop 3.0 pro náročné obchodníky

6. 11. 2011 - 10:33

Představujeme internetový obchod Dabsys Eshop 3.0. Nový softwarový produkt, který nabízí široké možnosti a funkce pro efektivní obchodování prostřednictvím internetu. Díky novému internetovému obchodu Dabsys Eshop 3.0 můžete nejen prodávat zboží včetně různých parametrů a vlastností, ale také nabízet i poskytovat služby s možností jejich online objednání, či rezervací.

Díky mnoha podnětům zákazníků využívajících předchozí verze našich internetových obchodů, jsme mohli navrhnout velmi variabilní řešení zahrnující nejen původní funkčnost, ale také mnoho užitečných rozšíření. Tato rozšíření umožnují například definici parametrů produktů (rozměry, váhu, barvy, akce, slevy aj.) včetně filtrování produktů dle těchto parametrů, definice karet značek, které sdružují produkty eshopu konkrétních výrobců, možnost definice souvisejících produktů, či upřednostněných produktů v různých kategoriích internetového obchodu.

Uplatnění Dabsys Eshop 3.0 je opravdu široké. Od prodeje jednoduchých výrobků jako jsou boty či parfémy, přes prodej komplikovanějších produktů s různými parametry, až po objednávání či rezervaci různých služeb. Vždy je třeba dobře vědět co a komu nabízíte a prodáváte, Dabsys Eshop 3.0 pak poskytne veškerou potřebnou funkčnost pro realizaci Vašich představ a plánů v internetovém obchodování.

Získejte více informací o novém internetovém obchodu Dabsys Eshop 3.0 pro náročné obchodníky.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno