Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život
 

Publikační systém Dabsys CMS
Firemní prezentace, internetový obchod, online rezervace, objednávkový systém ...

IT služby

Internetové stránky, portály či informační systémy vyžadují dle své velikosti i adekvátní služby, které zajišťují nejen běžný provoz software, ale především rozšiřují a optimalizují jeho možnosti a funkce. Mezi základní IT služby pro podporu online softwarových řešení patří webhosting (webhostingové služby) a doménová jména včetně doménových služeb (např. vedení DNS záznamu). Pro zvýšení efektivity internetových projektů také poskytujeme SEO optimalizaci pro vyhledávače a datové analýzy pro zajištění požadovaných výstupů z dat v informačním systému či internetové aplikaci. Nedílnou součástí našeho portfolia jsou také programátorské práce včetně zakázkového programování specifických klientských aplikací.

Webhostingové služby (Webhosting)

Pro internetové aplikace a informační řešení realizovaná pomocí našich softwarových produktů poskytujeme kvalitní webhostingové služby na serverech připojených do internetu konektivitou 1Gbps s neustálým dohledem našich pracovníků.

» Více informací o webhostingových službách

Doménové služby

Vlastní doménové jméno je již u firemních zákazníků považováno za standard a náklady na jeho zřízení jsou oproti jiným službám zanedbatelné. V případě, že nevlastníte žádnou doménu, jsme schopni zajistit registraci doménových jmen u národních i nadnárodních doménových autorit.

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Vytvořením internetové prezentace, softwarové aplikace či internetového obchodu je pouze začátek dlouhodobého procesu. Je notno zajistit jejich návštěvnost a tím i nové klienty. Pro účely zviditelnění se ve vyhledávačích na internetu je vhodné cíleně optimalizovat internetové stránky a internetové obchody tak, aby je našlo na internetu co nejvíce lidí, vašich potenciálních zákazníků. Těmto cíleným úpravám obsahu internetových stránek se říká SEO (optimalizace pro vyhledávače) a jedná se o velice efektivní způsob propagace na internetu.

» Více informací o SEO optimalizaci pro vyhledávače

Analýza a zpracování dat

Shromažďování dat lze zajistit internetovými aplikacemi a informačními systémy. Nasbíraná data je však třeba dále zpracovat pro potřeby firmy či společnosti. Pro náročné zákazníky vytvoříme datovou analýzu, zpracujeme data z formulářů a sběrných datových míst, případně vytvoříme datové výstupy tak, aby s nimi mohl pracovat i člověk neznalý technických záležitostí. Výstupy jsme schopni dodat v různých formátech, především pak v XML, CSV, HTML, XLS, DOC, SQL a mnoha dalších.

SMS služby - zasílání SMS zpráv z internetových stránek a aplikací

Integrovaná SMS brána v informačním systému Dabsys Manager spojuje výhody online aplikací s výhodami mobílních sítí a komunikace prostřednictvím SMS zpráv. Můžete jednoduše odesílat SMS zprávy klientům přímo z informačního systému, nebo internetových stránek a informovat například o novinkách, nebo zasílat ověřovací kódy pro autorizaci objednávek.

» Více informací o integrované SMS bráně a zasílání SMS zpráv

Ostatní služby

Pro naše zákazníky zajišťujeme nejen B2B či B2C informační systémy a řešení v podobě internetových obchodů, datových rozhraní, automatických importních systémů, firemních internetových prezentací, sběrných formulářových aplikací, webhostingu, SEO optimalizací pro vyhledávače, ale také potřebné součásti jako grafický design internetových stránek, tištěné firemní materiály, vizitky, letáky a mnohé další potřebné k propagaci firem nejen na internetu.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno