Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život
 

Publikační systém Dabsys CMS
Firemní prezentace, internetový obchod, online rezervace, objednávkový systém ...

Fotografické služby

Produktová forografie - zelená židle - ilustrační fotografie

Člověk vnímá zhruba z 80-ti procent informace vizuálně. Fotografie určená k reklamě je citlivá, dává prostor pro fantazii, přitom prodává produkt, popisuje jeho funkčnost a hodnoty. Kvalitní reklamní fotografie je technicky i kompozičně dokonalá, originální a má nápad. Vaše zakázky vyfotografujeme v profesionálním fotoatelieru a zpracujeme pro jejich další použití v reklamních a propagačních materiálech, či na internetu.

Pracujeme plně digitálně, a jsme připraveni uspokojit přání i těch nejnáročnějších klientů na kvalitní fotografie a jejich postprodukční úpravy, včetně archivace dat pro budoucí použití. Naše fotografie jsou pořizovány profesionálními fotoaparáty značky Canon s celou řadou příslušenství. Fotografujeme do obrazového formátu *.raw, který poskytuje nejlepší možnost další práce na fotografiích a využívá vysoké rozlišení obrazového snímače. V postprodukčních úpravách díky tomu dosahujeme ideálních výsledků ve všech tonálních hladinách, pomocí HDR (HDR neboli High Dynamic Range). Fotografie pak mají větší dynamický rozsah expozice.

Produktová fotografie, technická fotografie produktů

Vaše produkty na fotografiích můžete využít l nesčetnému množství použití, od prezentace produktů v katalogu, e-shopu, na billboardu, ilustrační fotografie, nebo zdokumentování při výrobě či prodeji. Kvalitní produktové fotografie jsou v dnešní době samozřejmou součástí prezentace, od proostřeých fotografií ryze technických a produktově popisných, přes fotografie ilustrační, využívající nižší hloubky ostrosti, až po fotografie dokumentární. Jsme schopni pro Vaše produkty zajistit celou řadu forem prezentace, například pro fotografování jídla zajistíme foodstylistu, pro fotografování složitých kompozic aranžéra. Kovové, skleněné, lesklé, matné, výrobky všeho druhu pro Vás rádi vyfotografujeme dle vašich přání a představ.

Panoramatická fotografie, fotografování panoramatických fotografií

Čím dál více poptávanou fotografickou službou je panoramatické fotografování. Panoramatická fotografie je druh fotografie, který zaznamenává realitu ve velkém úhlu (až 360°), nejčastěji architektonické celky, ulice, krajiny, nákupní střediska, soukromé pozemky. Tento druh snímání je přirozený pro lidské oči, pohled na panorama připomíná lidský pohled a většina panoramatických snímků se zhotovuje na šířku. Panorama je často využívaná technika fotografie i pro fotografování interiérů (restaurace, zámky, hrady, zábavní centra, obchody, a jiné). Panoramatické fotografie jsou atraktivní a velmi dobře použitelné pro další propagaci. Samotné fotografování panoramatických záběrů je technicky i časově náročnější, než běžné fotografování. I přes tato fakta, je panoramaticá fotografie na vzestupu a mezi zákazníky velmi oblíbená a poptávaná forma fotografické prezenatce.

Panoramatická fotografie interieru restaurace - ilustrační fotografie

Fotografie interiéru, firemní interiérová fotografie

Fotografie interiéru je přímo navazující téma k panoramatické fotografii. Každý interiér určený k podnikání, prodeji, či reprezentaci společnosti si zaslouží být zvěčněm na technicky dokonalých snímcích. Všude tam, kde je třeba zachytit atmosféru, styl, provedení, či jiné důležité aspekty v rámci interiéru, tam jsme připraveni s mobilním fotoatelierem vyrazit splnit vaše přání. Při fotografování interiéru se nejčastěji skládá kompozice z celků, polocelků a detailů. Vždy samozřejmě záleží na Vašem přání a Vašem interiéru, který si přejete zachytit na fotografiích.

Business portrét, fotografie pro vaši prezentaci

Potřebujete reprezentativní fotografické portréty vašich zaměstnanců managementu, či jen vyvolených? Jsme tu pro Vaše portrétní fotografie pro podnikání, neboli business portréty. Kompletní fotografická produkce s fotografem, vizážistou, stylistou a asistentem pro dokonale "vychytané" fotografie, nebo jen přirozené portréty v uvolněném prostředí? Zpracujeme Vám nabídku na míru pro vaši firmu, přesně tak, aby vystihovaly fotografie filozofii vaší firmy a podtrhovaly image.

Ilustrační fotografie, tématické fotografie pro ilustraci

Pro dokonalé dokreslení vaší firmení image je třeba ilustračních fotografií pro propagační materiály, webové stránky, popřípadě i na stěnu do interiéru vašich kanceláří. Ilustrační fotografie, jak vypovídá název ilustruje, nikoliv popisuje. Správná ilustrační fotografie pouze dokresluje a vytváří pocit podtrhující účel použití. Pro Vaše použití ilustračních fotografií jsme schopni Vám nafotografovat snímky na míru, či si můžete ilustrační fotografie vybrat v rámci našeho bohatého archivu a fotobanky.

Pro naše klienty vždy nejprve hledáme ideální vizuální řešení. U většiny projektů doporučujeme osobní schůzku s klientem. V první řadě je důležité vymyslet ideální vizuální podání a případný scénář fotografování, poté se řeší technická praxe. Samotné fotografování pak probíhá dle požadavků v atelieru, u klienta, nebo v terénu. Naše vybavení je plně mobilní a tak nejsme omezeni na práci s technikou pouze v interiéru.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno