Informační a marketingová řešení, která Vám usnadní život

Administrace publikačního systému

Hlavní výhodou publikačního systému Dabsys CMS je jeho modularita a možnost právy obsahu internetového projektu přímo pracovníky klienta, pro kterého je projekt vytvářen a provozován.

K čemu je určena administrace CMS

Pomocí administrace publikačního systému Dabsys CMS lze například spravovat strukturu internetové prezentace, menupoložky, zanořené menupoložky, psát a formátovat textový osah stránek včetně vkládání obrázků, upravovat klíčová slova, titulky či popisy, provazovat stránky odkazy napříč struktorou a mnoho dalších možností. Pro náročnější klienty nabízí administrace Dabsys CMS velkou škálu funkcí a nástrojů se zaměřením na SEO (optimalizaci pro vyhledávače).

Ilustrační náhledy administrace publikačního systému

Administrace publikačního systému Dabsys CMS - Seznam menuboxů (ilustrační obrázek)Administrace publikačního systému Dabsys CMS - Detail menuboxu (ilustrační obrázek)Administrace publikačního systému Dabsys CMS - Detail položky menu (ilustrační obrázek)Administrace publikačního systému Dabsys CMS - Detail obsahu (ilustrační obrázek)Administrace publikačního systému Dabsys CMS - Editace obsahu (1. ilustrační obrázek)Administrace publikačního systému Dabsys CMS - Editace obsahu - fragmenty (2. ilustrační obrázek)

Rozšíření administrace publikačního systému

Rozsáhlé internetové projekty kladou i větší nároky na správu informací. Publikační systém Dabsys CMS je možné rozšířit o mnoho standardních administračních objektů, které vám poskytnou více nástrojů pro správu internetového projektu.

Mezi rozšíření administrace CMS patří například nástroje pro správu novinek, aktualit, clánků, příspěvků diskusního fóra, anket či dotazníků. Možné je i propojení administrace CMS s ostatními aplikacemi systému Dabsys a rozšíření možností správy informací o CRM informační systém, e-shop, a mnoho dalších aplikací a modulů.

Doporučené stránky

Dabs a.s.
Boskovice, nám. Dr. Snětiny 2275/2
Pobočka Brno